Dokumentu tulkojumi

TULKOJUMI AR NOTARIĀLU APLIECINĀJUMU

Tulkojumu birojs “Libers» Rīgā specializējas sekojošās valodās: latviešu, krievu, angļu, vācu. Pēc apjoma vidēju tulkojumu izpildes termiņš 1-2 dienas. Nepieciešamības gadījumā veic iztulkoto dokumentu notariālu apliecinājumu. Mēs tulkojam pilnvaras mašīnām, pilnvaras par bērnu, līgumus, CV, web mājas lapas, tiesas lēmumus un spriedumus, personīgas un oficiālās vēstules, atestātus, diplomus un izglītības sertifikātus, sekmju liecības, apliecības par kursu beigšanu, pases, vadītāja apliecības, dzimšanas, miršanas, laulības, šķiršanās apliecības, Pilsonības un migrācijas departamenta izziņas, izziņas par nesodāmību, no nodokļu dienesta, no darba vietas, no Valsts arhīva, no bankas, par ģimenes stāvokli, medicīnas izziņas, darba nespējas lapas, uzņēmumu dibināšanas dokumentus, apostili, ierīču instrukcijas, tehnisko dokumentāciju, darba grāmatiņas, zinātniskos un literatūras tekstus.

Cenas  

Zīmogi un spiedogi

ZĪMOGU IZGATAVOŠANA NO MAKETA LĪDZ NOSPIEDUMAM

Zīmogi, spiedogi un faksimils – šodien šo firmas vai organizācijas darba instrumentu nozīme nav tik liela kā iepriekš. Tomēr arī šodien bez tiem bieži ir grūti iztikt. Atnāciet pie mums uz ofisu (vai sazinieties ar mums pa telefonu, faksu, e-pastu). Mēs pieņemsim jūsu pasūtījumu, izveidosim, saskaņosim ar jums maketu, izvēlēsimies pazīstamas firmas COLOP aprīkojumu, izgatavosim klišeju un jau otrā dienā jūs saņemsiet gatavu zīmogu vai spiedogu.

Cenas  

Vizītkartes

KĀ ARĪ ETIĶETES, UZLĪMES, REKLĀMAS LAPIŅAS

Vizītkarte ir jūsu tēla daļa. Vizītkarte satur informāciju, kas rada vispārējo priekšstatu par jums un jūsu uzņēmumu: organizācijas nosaukums, kontakti, vārds, uzvārds, tās īpašnieka amats. Līdztekus vizītkartēm mēs jums piedāvājam izgatavot, etiķetes, uzlīmes, kalendārus, reklāmas lapiņas, bukletus, brošūras un citu reklāmas produkciju.

Cenas

Plāksnītes un izkārtnes

AR UZŅĒMUMA VAI ORGANIZĀCIJAS NOSAUKUMU

Plāksnītes izgatavo no speciāla materiāla, kas imitē krāsainos metālus (misiņš, alumīnijs, varš) vai arī tās var būt jebkurā citā krāsā no plašas krāsu un nokrāsu paletes. 

Cenas  

 

Кonsultējieties pa tālruni:

67-312-748